Макс Кідрук: ''У кожної людини є своя мрія'' (зустріч зі студентами Шевченка!)

“У кожної людини є своя мрія”, – приблизно так розпочав свою історію популярний останнім часом український мандрівник, письменник та інженер Максим Кідрук прийшовши на зустріч зі студентами географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Можливо останні роки університету я забагато чого пропустив у житті факультету, а, можливо, просто саме зараз у нас так часто почали з'являтись справді цікаві та незвичайні люди в сучасній українській історії.
Макс Кідрук під час мандрівки Південною Америкою завітав до острова Пасхи, тим самим ставши там першим зареєстрованим українцем. Звідти він і привіз татуювання з текстом загубленої мови “Ронго-ронго”
Поступове визнання Максу Кідруку приносить його перший художній роман “Мексиканські хроніки”, що посів друге місце серед романів конкурсу “Коронація слова 2009”. Від тоді і починається його творчий шлях як письменника художніх творів. Так так саме художніх! Мало хто знає, але це не перші його творчі наробки. Максим – інженер за освітою (спочатку вчився у Рівненьскому Університеті, де й народився; а пізніше у Королівському технологічному університеті Стокгольма, де отримав Міжнародний грант на навчання). Тому й писав свої попередні книжки за тематикою 3D-моделювання та програмування. З рештою, за словами самого Максима значна частина прибутків від тих книжок і допомогла йому здійснити подорож всього його життя..

“Мексиканські хроніки” – книга популярного в Європі формату adventure-story. Тут все максимально просто, максимально щиро, цікаво і звичайно ж, з неабиякими пригодами. “Хроніки” стали саме такою книгою. “У кожної людини є своя мрія” – хто-як, але Максиму відомі такі речі не за словами. Мрія перетнути Мексику від Заходу до Сходу, від Тихого океану до Атлантичного просто не могла не здійснитись.. Адже вона була навіяна ще тими романами, якими він так зачитувався в далекому дитинстві.

Побачити Мексику із середини стала його програмою-мінімум. Може тому за час подорожі він побував в багатьох визначних місцях.. Теотіуакан, Паленке, Яхчілан. Це і Акапулько та Канкуні, місця про які деякі тільки мріяли чи просто віддалено чули. Це людина, яка не любить “попсу”: золоті піски та гарячі пляжі не ваблять його настільки, наскільки зачаровують таємничі загублені міста, джунглі та пустелі, про які звичайні туристи прагнуть і не згадувати.

Він побував в одному з найсухіших місць на Землі – пустелі Атакама. “Атакама?”, – спитаєте ви. Так-так, бачили Кідрука і там. Адже друга подорож в листопаді 2009-го (перша сталась влітку 2008-го.- прим. автора) була саме до Південної Америки. Мабуть тільки йому може прийти на думку самому за десятки тисяч кілометрів від дому пройти всю Південну Америку від Еквадора до Чілі. Цю історію автор обіцяє вже у своїй другій книжці.. Ви навіть не уявляєте скільки всього цікавого бачила ця людина!

Чомусь до зустрічи з ним я мав певні стереотипи. Мов прийде попіарити свою книжку, покидатись голосними фразами, задовольнити самооцінку. Можливо щось було саме і так, але загалом я був змушений змінити свою думку. Так, звісно, доволі складно сидіти і сприймати те, що ти як хлопець зараз і близько не цікавиш жодної з тих красунь, що сидять в аудиторії. Відкриті ротики, захоплені очі та неперевершені погляди прикуті лише до одніє особи – і тут Максу Кідруку немає рівних.. покищо :))

Мандрівник Макс Кідрук (праворуч) та Кирило Мазур (ліворуч) на зустрічі зі студентами КНУ Шевченка
Мандрівник Макс Кідрук (праворуч) та Кирило Мазур (ліворуч) на зустрічі зі студентами КНУ Шевченка
Зрештою, можна багато говорити про персону Максима Кідрука, але факт лишається фактом. Це справді неординарна людина. Скупатись у річці з піраньями? та нема проблем! Підгодовувати справжніх крокодилів кайманів за пару метрів від себе? які питання! Тому думаю ви не здивуєтесь про те, що він вночі може їздити по Дияволським пустелям, а бо ще краще йти по зибучим піскам без карти. Відчайдушник, що й казати!
Цікаво було й те, що він має свою власну концепцію відпочинку. Ніяких дорогих готелів, турів, мінімум велиих міст. Ну хто, як не він міг би з рюкзаком за плечима полетіти на місяць до джунглів Мексики, знаючи лиш два слова іспанською: “дякую” та “козел”. (доречі обидві фрази за словами автора він використував неоднократно 🙂 )

Хто він зараз? мандрівник, письменник чи молодий бізнесмен? Цього не знає навіть він сам. Це людина, яка звикла робити те, чого насправді хоче. І не факт, що завтра ви не почуєте про Макса Кідрука в Тібеті чи на околицях Антанаріву. Адже людина, яка має власні мрії – здатна майже на все!..
“У кожної людини є своя мрія” . Це було справді цікаво
..

“Я – президент. Выборы 2010” – официальный релиз игры от TripUA.info

“Ідея створити гру про вибори Президента України з`явилась ще в ті далекі часи, коли ще наприкінці 2007 я скачав на свій телефон java-гру про вибори. Доволі просто, але цікаво я став президентом США, пізніше Росії. Проте передбачувані події, прості монотомні рішення – гра вже тоді вижила себе. Зрештою, я вирішив створити нову гру сам. За грудень-січень (2007-2008) була написана основна частина гри.

Так в моїй версії з'явилась мафія, банки, великі корпорації і, звісно, великі махінації. Наймайте агітаторів, купуйте рекламу, проводьте прес-конференції, збирайте компромат. Хоча, зрештою, гра не претендує на унікальність чи безмежне захоплення. Це просто гра.. Живіть реальністю 🙂 …”

На самом деле при написании игры у меня проснулся нешуточный азарт ко флеш. Но это было давно, более двух лет назад. Сейчас игра такая, какая есть. Множество функций и новинок было дописано со свежими силами в канун выборов в Украине. Был дописан дизайн, часть его просто осталась на память.

До старта выборов в Украине остается около 29 часов 33 минут. Как всегда все делается в последний момент.. Но все же игру я считаю готовой, хотя в ней и есть некоторые нюансы. Есть еще несколько идей, но все это уже в следующих релизах. Официально агитация уже запрещена, но игра и без того аполитическая. По крайней мере никаких особых предпочтений я не имел при ее написании.

В общем играйтесь. Надеюсь, Вам понравится. С уважением, Кирилл Мазур.

Официальная страница игры http://tripua.info/president2010

Tripua.info: Что-то больше чем туризм..

Давно назревала эта статья. Также как сам проект TRIPUA.
Почему ТРИПЮА? Нам интересны приключения. Нам интересны эмоции, которые заставляют еще больше любить жизнь. Нам интересна Украина: страна, в которой мы выросли.

Идея сайта родилась еще в марте-апреле 2009-го. Часы, дни, недели, авторский запал и чуть-чуть вдохновения – 1 июля 2009-го сайт открылся..

...Уникальные европейские грязевые курорты, самые длинные в Европе пещеры, пустыни; самый длинный европейский проспект; гонки на воздушных шарах, аналогов которым нет во всем мире; довольно спорный, но все же наш, украинский, центр Европы.. Всего этого мало, чтобы увидеть в Украине настоящее туристическое сокровище?
Да, это все действительно в Украине. Веками Европа ездила отдыхать в Украину. Аристократы и дворяне, князья и графы строили в Украине свои дворцы, парки, палацы и замки. Миллионы европейцев приезжает в Украину за новыми впечатлениями и сейчас. И вам все еще не обидно, что украинцы не видят ничего прекрасного вокруг? Просто многие не знают, где искать.

Я искренне рад, что есть люди, которым это не безразлично. Я рад, что в журнале “Фокус” работают такие хорошие, туристически-креативные люди. Я рад что есть Ирина Пустынникова, есть Nezabarom, есть Укртуризм, есть люди, которые постоянно покоряют новые возможности Украины. Покоряют незабываемые впечатления и эмоции, которые доступны иногда просто посмотрев за окно.

Сегодня 16 января 2010-го. На часах 00:42. Портал TripUA.info все еще так далек от целей, которые я видел при его основании. Tripua может стать тем местом, где бы каждый смог найти что-то интересное для себя в Украине. Найти место, в котором впервые можно признаться в любви, впервые поцеловаться на высоте двух тысяч метров или же вместе с близким челвоеком затаить дыхание на глубине более километра.

Что такое Украина? Это страна полная возможностей. Это страна идей и веселого настроения. Это страна многовековой яркой культуры, незабываемой кухни и уникальных сооружений.

Путешествия, маршруты, отзывы, фотообзоры и интересные истории, красивые рейтинги и потрясающие эмоции. Заказ отелей, покупка карт, информация о погоде и нюансы украинского менталитета 🙂 Это все то, о чем пишет и будет писать наа команда.

TRIPUA.INFO – сайт, где все пишется о туризме в Украине. А все истории и факты искренне пропускаются через душу его автора.
Мы будем рады людям, идеям, поддержке и просто хорошему настроению всех тех, кто верит в красивое будущее и с любовью ходит по украинской земле; всех тех, кто знает, что отдыхать в Украине бывает довольно необычно и уникально; всех тех, кто верит в Украину.

Если Вы все еще это читаете, то скорее всего Вы один из них. Мы рады Вашему интересу. Путешествуйте в Украине!

С уважением, Кирилл Мазур (автор и идейный вдохновитель портала TripUA.info)