Тартак святкує 15 років!

Всі мої звіти з усіх подій найчастіше зводяться до емоцій. Не знаю, може для когось це і погано, але як же ж можна без емоцій писати про події, від яких просто затамовує подих, пробігають мурашки по тілу та вивільняється вся дика енергія, що живе всередині?

Тартак відсвяткував своїх 15 років… В двох словах? Дивовижно круто!

Кожен їх концерт несе завжди щось таке особливе — на грані тонко емоційного. Та й ще на кожному мені доводиться знайомитись з якою-небудь гарненькою фанаткою)) Музика та почуття так тісно пов’язані..

Проходило все в АльтаЕкспо, а концерт і взагалі був благочинним – гроші, зібрані з продажу квитків, мають піти на лікування маленької дівчинки, яка має проблеми зі слухом. Знову з якогось дива хотіли заборонити концерт, були якісь дивні проблеми із залом, а вийшло все, навіть, крутіше, ніж всі очікували. Безліч людей і незабутнє видовище.

Досі не можу повірити, що концерт тривав цілі три години. Три години драйву, енергії, скажених стрибків, слему та неймовірних пісень. Більше 40 треків за один вечір! З усіх альбомів і лише найкраще! Не пам’ятаю, коли минулого разу співали так багато старих пісень. Обожнюю ювілеї — навіє цілу купу приємних спогадів.

Тартак святкує 15 років!
Автор фото: tdyoma

Запрезентив Тартак і новий альбом! Я завжди страшенний скептик щодо нової творчості улюблених гуртів, але тут змушений поступитись. Продумані тексти, багато нових спокійних пісень і парочка мега-розривних хітів, що перевертають мозок! Це успіх! І досі крутиться в голові «Не такий як усі» та обривки фраз і мелодій з нового альбому..

Хей, то коли вже буде той диск?